Direktörün Mesajı


Arkın Sanat ve Tasarım Merkezi, sizin Sanat, Tasarım ve İletişim alanlarında devam etmekte olan eğitim ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradadır. Yaşı, geçmişteki eğitim altyapı ve becerileri her ne olursa olsun, becerilerini geliştirmek, yaratıcılıklarını uyandırıp geliştirmek isteyen herkes için hayat boyu devam eden öğrenim kursları sunuyoruz. Yeni bir şey denemek isteyen bir acemi veya uzmanlık becerilerini geliştirmek isteyen bir profesyonel de olsanız sizi bir Arkın Sanat ve Tasarım Merkezi hayat boyu öğrenim kursunda aramızda görmek istiyoruz.

Girne Yerleşkemizde öğrenciler canlı, mutlu ve ilham veren bir ortamda öğrenim göreceklerdir. Öğretmenlerimiz kendi alanlarında isim yapmış pratisyenlerdir. Olanaklarımız rakipsizdir. Kıbrıs’taki tek sıcak ve soğuk cam füzyon atölyesinin yanı sıra tam donanımlı resim, heykel, seramik ve baskı atölyelerine sahibiz. Dijital imkânlarımız arasında ise film stüdyosu, fotoğraf stüdyosu ve Mac laboratuvarları vardır.

Vitraydan film yapımına, İngiliz dilini öğrenmeden TV sunum becerilerine kadar uzanan çok geniş bir yelpazede kurslar sunuyoruz. Arkın Sanat ve Tasarım Merkezi’de kısa bir kurs veya profesyonel gelişim atölyesi ile kendi kendinize meydan okuyun. Hayatınızı değiştirebilir.

Yrd. Doç. Dr. İbrahim Dalkılıç
ARKIN Sanat & Tasarım Merkezi Direktörü